Sektörüne Uygun Kategorini Seç

İTÜ Çekirdek Ön Kuluçka Genel | 2022

Kimyadan biyoteknolojiye, finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından, donanım projelerine kadar birçok farklı alanda girişime destek ola İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi, girişimcilik için en doğru adres. 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren İTÜ Çekirdek'te girişimini geliştir, dünyayı değiştir!

İTÜ Çekirdek #InsurTech | 2022

Girişimin; başta yapay zeka, makina öğrenimi, nesnelerin interneti, blockchain, telematik, robotik, sanal/artırılmış gerçeklik, giyilebilir teknoloji, drone gibi yeni nesil teknolojileri kullanarak sigorta sektöründe çığır açacak yenilikleri beraberinde getiriyorsa hemen başvur!

İTÜ Çekirdek #Otomotiv |2022

Otomotiv güvenlik sistemleri, çevre dostu üniteler, nagivasyon, akıllı donanım, elektrik ve elektronik sistemler, iç-dış aydınlatma, akıllı araç yazılımları, enerji tasarrufu gibi otomobili oluşturan tüm parçalara, aksesuarlara yönelik yazılımları ve inovatif girişimleri bekliyoruz.

İTÜ Çekirdek #Sürdürülebilirlik |2022

Sanayide sürdürülebilirlik odağında teknoloji geliştiren girişimler İTÜ Çekirdek’e bekleniyor! Enerji, çevre, ekonomi ve lojistik gibi pek çok alanda verimliliğe yönelik teknoloji sanayinin gücüyle büyüyecek.

İTÜ Çekirdek #TeknolojikKentler |2022

Akıllı şehirler teknolojilerini İBB desteği ile İTÜ Çekirdek’te geliştirecek girişimciler aranıyor!

İTÜ Çekirdek #GameTech |2022

İnavasyon ve girişimciliği oyun sektörü ile birleştiren oyun geliştiricileri, Oyun sektörünü yeni girişimler ve iş modelleri ile güçlendiren sektör oyuncuları, Oyun teknolojilerine yönelik iş geliştiren AR/VR firmaları ile Oyun deneyimini geliştiren teknolojilerden oyuncu destek mekanizmalarına kadar oyun sektörünü destekleyii sektörlerde girişim geliştiren herkes İTÜ Çekirdek #GameTech programına bavurabilir!

* Başvurunuzu gerçekleştirirken size en uygun kategoriyi seçiniz. Girişiminizin birden fazla kategoride yer alabileceğini düşünüyorsanız yüz yüze görüşmelerde mutlaka belirtiniz.

Bir sorun mu var?

Hemen bize bildir