İTÜ Çekirdek #GameTech

Önkuluçka
  • Son Başvuru : 18/08/2021
  • Kalan Süre : 1 ay

Başvuru Detayları

OYUNUN KURALLARI DEĞİŞİYOR! Oyun teknolojileri alanında inovatif bir iş fikrin varsa hemen İTÜ Çekirdek’e başvur, girişimcilikte oyunun kurallarını sen belirle!
2022 yılına kadar tüm dünyada 196 milyar dolara yükselmesi beklenen oyun teknolojileri pazarı, dijital dünyanın en büyük gelişim alanlarından biri. Yeni nesil teknolojilerle oyun severleri daima bir adım öteye taşımayı hedefleyen oyun dünyası, sadece eğlenmek ya da vakit geçirmenin çok ötesine geçerek e-spor gibi yepyeni sektörlerin de doğuşuyla bugün milyarlarca insana dokunuyor.
İTÜ Çekirdek’te oyun teknolojileri alanında inovatif teknolojiler geliştiren girişimcilerin desteklenmesi, küresel oyun dünyasına girişin kolaylaştırılması, oyun sektöründe yeni istihdam alanları açılması ve yatırımcıların dikkatinin bu yöne çekilebilmesi için İTÜ ARI Teknokent ve Teknoloji ile Üretelim Platformu güçlerini birleştirerek İTÜ Çekirdek #GameTech program dikeyini oluşturdu. #GameTech programına, geleceğe ilham olacak oyun teknolojileri geliştiren girişimleri bekliyoruz.
Sen de oyunun kurallarını ben yazarım diyorsan hemen başvur, oyun teknolojini İTÜ Çekirdek’te geliştir, kuralları değiştir!

Bir sorun mu var?

Hemen bize bildir